Для максимально комфортного готування необхідно обзавестися підручними засобами і кухонним інвентарем. Інструменти можна купити окремо. Але краще відразу придбати набір потрібних приладів і аксесуарів.

У нас в магазині представлені комплекти, які згодяться початкуючому кулінарові і професійному кухареві. Усі одиниці мають правильний розмір, враховуючи взаємодію з джерелом жару на грилі.

naboryi-dlya-barbekyu_Weber

Зручні набори

У продажу є набори з різною кількістю предметів. Купувати такий кухонний реквізит в наборах практично. Адже в комплекті, як правило, йдуть інструменти, часто задіяні в готуванні. До того ж Ви можете придбати набір, а потім докупати окремі речі. Особливо приємно, що вартість такого комплекту менша, ніж всі його елементи окремо.

З естетичної точки зору також вигідніше придбавати декілька предметів з однієї серії. Однаковий стиль, колір, розмір і формат здатні підняти настрій в процесі створення блюд. Також це негласне свідоцтво відмінного смаку кухаря.

Що входить в набір?

Основний попит мають набори з 2х або 3х предметів.

  • Щипці для перевертання продуктів. Інструмент створений з нержавіючої сталі. Для зручності користування виробник зробив ручку з пластика.
  • Лопатка. Такий прилад ідеально підходить для перевертання і змішування інгредієнтів. Конструкція передбачає легке ковзання під підготовлювані продукти. Корпус з нержавіючої сталі досить міцний і не схильний до виникнення корозійних процесів.
  • Виделка для великих шматків. Таким інструментом зручно наколювати м'ясо і рибу, що значною мірою спрощує готування.

Ви можете вибрати будь-який із запропонованих варіантів або придбати все окремо в розділі «Аксесуари».