У цьому розділі представлені якісні грилі Вебер, які по праву вважаються найекономнішими пристроями. На відміну від вугільних і газових конструкцій, ці механізми працюють від електромережі. Вони досить швидко розігріваються і готові до роботи за умови наявності живлення. З цієї причини електричні грилі – оптимальний варіант для розміщення на веранді або терасі.

elektricheskie-grili-Weber-1

Особливості електричних грилів

Головним достоїнством цього устаткування є можливість регулювання рівня жару. Апарати оснащені знімними піддонами для зайвої рідини і жиру, а також ручками-регуляторами. Виробник пропонує масу аксесуарів і додаткових елементів. Тому Ви завжди можете придбати їх у разі потреби.

Електричні печі, як і вугільні грилі, мають сферичну обтічну форму. Проте матеріал кришки тут інший. У основі конструкції лежить товстостінний алюміній, а нагрівальний елемент розташований в нижній частині жаровні.

  • Споживана потужність складає більше 2 кВт, завдяки чому пристрої швидко розігріваються.
  • Важать такі апарати не менше 10 кг
  • Розмір робочої поверхні досягає 55х40 см

elektricheskie-grili-Weber-2

Унікальна кришка

Усі моделі електричних грилів мають особливу кришку cвнутренним відбиваючим покриттям. Завдяки такій особливості всі блюда, приготовані на грилі, завжди залишаються соковитими і ніжними. Це свого роду регулятор температури і міри готовності продуктів.

Другий важливий момент – це унікальна можливість готування непрямим методом. Так, різні інгредієнти можна сміливо розташувати в різній віддаленості від джерела тепла. Проте вони всі в рівній мірі отримають свою долю теплової обробки і не залишаться на виході сирими.

Електричні грилі Weber – це швидкий і зручний спосіб створювати кулінарні шедеври. Тому сміливо вибирайте і замовляйте вподобану модель!